Sajtos-joghurtos pogácsa

 Csak mert rég volt pogácsa. No nem a konyhánkban, hanem a blogon. Gyakran sütök, mert olyan sokoldalú. Jó reggel, délben, este, sőt minden napszakban. 

(A bejegyzést épp tíz napja írtam- csak azért jegyzem meg, mert a leírt események után következett a hosszú hétvége, amiről előzőleg írtam. Kicsit keszekusza a blog is, mint az életünk. 😀)

Az előző hétvégén egyik gyerek sem volt itthon, akkor hanyagoltam a sütést-főzést. Szombaton kertészkedtünk, vasárnap kirándultunk. A Börzsöny egy újabb zegzugát néztük ki úti célnak, aztán menet közben változott a terv. De legalább jó sokat jártunk. 

A legutóbbi hétvégén csak Leányzó jött haza, vasárnap pedig vele együtt Szegedre mentünk Fiúnkhoz. Vittük magunkkal az ebédet is, amivel egész szombaton készültem. A húsleves, lilakáposzta, krumpli és sült husik mellé négyféle süti is készült. Estére megint oda jutottam, hogy szerettem volna mihamarabb túljutni az egészen, s a végét leegyszerűsítettem. A pogácsa elsőként készült,így az nem lett (annyira) összecsapva. 

Hát ilyenek a sűrű hétköznapok "pihentető" hétvégéi. De biztosan nem csak én vagyok így ezzel... De jöjjön a pogácsa a csapongó bevezető után. Ezúttal kinéztem egy receptet, hogy csak azért is azt követem. De több lisztből szerettem volna, sajt legyen már a tésztájába is, és a kevésnek ítélt tejet joghurttal egészítettem ki. Így megint saját alkotás lett belőle.

Hozzávalók:

  • 1 kg liszt
  • 2 púpozott teáskanál só
  • 25 dkg margarin
  • 10 dkg zsír
  • 2 dl tej
  • 4 dkg élesztő
  • 1 teáskanál cukor
  • 1 tojás+ 3 sárgája
  • 2 dl joghurt
  • 25 dkg reszelt sajt + a tetejére 10-15 dkg
Így készült:
A tejet meglangyosítottam, elkevertem benne a cukrot, belemorzsoltam az élesztőt. 
A lisztben elvegyítettem a sót, elmorzsoltam benne a zsírt és margarint. A reszelt sajtot is beleforgattam. Hozzáadtam a tojást és a sárgákat, az időközben felfutott élesztős tejet és gyúrni kezdtem. Közben adagoltam hozzá a joghurtot. Megdagasztottam, majd letakarva kelni hagytam. 
Úgy fél óra elteltével kinyújtottam, egyszer hajtogattam, s újabb fél órát pihent. Ez után újra kinyújtottam jó ujjnyi vastagra. Kicsi pogácsaszaggatóval vágtam ki, tepsibe pakoltam, egy-egy csipet sajtot rakosgattam a tetejére, majd 180 fokos sütőben pirosra sütöttem őket.
Sok lett belőle, 3 nagy tepsi megtelt. 


Még mindig telefonos fotók, ezek is csak úgy sebtiben készültek vasárnap este, mikor hazaértünk, az itthon maradt kisebb kupac pogácsáról. 


12 megjegyzés:

  1. Gyönyörűek a pogácsák! :) Én már régen sütöttem ilyen sós finomságot, de a képeket látva kedvet kaptam hozzá. :)

    VálaszTörlés
  2. Nagyon szép pogácsák, biztos hagyták magukat enni és gyorsan fogytak😃!
    A Börzsöny is már biztos szépen éledezik. Jó nagyot kirándultatok, a 20 km nem semmi. Képeket nem hozol?

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Köszönöm szépen, Katalin! Igen, egyre szebb a Börzsöny. Képek- gondoltam is rá, de majd egy következő bejegyzésben mutatok szépe virágokat! :-)

      Törlés
  3. De jó hogy feltetted a pogácsáidat, mert most jutott eszembe, mintha én is is sütöttem volna 1-2 hete pogácsát, de teljesen kiment a fejemből. 😃 A képek is még a gépben vannak. Én is teljesen átalakítottam a látott eredeti receptet, ami valahol a Pinteresten volt, arra még emlékszem 😊. Még jó hogy leírtam az átalakított receptemet a kis füzetembe, nemsokára hozom majd....

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Én is írom, körmölöm a recepteket, csak épp közzé nem teszem. Néha elkap a lendület, aztán alábbhagy. De örülök, hogy ennek a pogácsának köszönhetően Tőled is kapunk egyet!

      Törlés
  4. Nagyon guszta pogácsákat alakítottál finom lehetett!

    VálaszTörlés
  5. Mostanában többször sütöttem túrós pogácsát. A család nagy juhtúró rajongó, így kipróbálom ezt is. 😉

    VálaszTörlés
  6. Nagyon jó fotók. Mióta tönkrement a gépem, telot használok. Flat lay-hez éppen jó. Jól néznek ki a pogácsák, jó nagy adagot sütöttél, de biztos hamar elfogyott. Mi is szeretjük a túrókat.

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Köszönöm szépen, Ani! Bár a fotózáshoz van legkevésbé kedvem, ez meg is látszik. Néha akkor állok neki, mikor fogytán a süti, hogy azért legyen megörökítve...

      Törlés

Rántott zöldségek petrezselymes krumplival és uborkasalátával

Meglepődtem, hogy idén egyetlen bejegyzést se írtam. Ezek szerint csak terv maradt. Mert szerettem volna írni néhányszor, az biztos. Elhatár...